Købe MBR10100CTP med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 850mV @ 5A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 100V |
| Leverandør Device Package: | ITO-220S |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Andre navne: | MBR10100CT MBR10100CT-ND |
| Driftstemperatur - Junction: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MBR10100CTP |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfiguration: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 100µA @ 100V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode): | 5A |
| Email: | [email protected] |