Købe MKP386M522100JT8 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | Screw Terminals |
| Størrelse / Dimension: | 1.732" L x 1.181" W (44.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | MKP386M |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular Box |
| Andre navne: | 386M522100JT8 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | MKP386M522100JT8 |
| Blyafstand: | 0.433" (11.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 1.811" (46.00mm) |
| Funktioner: | Low ESR |
| Udvidet beskrivelse: | 2.2µF ±5% Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5.5 mOhm |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.2UF 5% 1KVDC SCREW |
| kapacitans: | 2.2µF |
| Applikationer: | Snubber |
| Email: | [email protected] |