Købe MKT1822522016 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 100V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 63V |
| Tolerance: | ±20% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKT1822 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 1822522016 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | MKT1822522016 |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.649" (16.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.2µF ±20% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.2UF 20% 100VDC RADIAL |
| kapacitans: | 2.2µF |