Købe MKT1822610065 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 63V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 40V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.240" L x 0.453" W (31.50mm x 11.50mm) |
| Serie: | MKT1822 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 1822610065 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | MKT1822610065 |
| Blyafstand: | 1.083" (27.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.807" (20.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL |
| kapacitans: | 10µF |