Købe MMF1WSFRF75R med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | MELF |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) |
| Serie: | MMF |
| Modstand (ohm): | 75 |
| Power (Watts): | 1W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | MELF, 0309 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MMF1WSFRF75R |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 75 Ohm ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 75 OHM 1% 1W MELF |
| Sammensætning: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |