MMF25SFRF12K
MMF25SFRF12K
Varenummer:
MMF25SFRF12K
Fabrikant:
Yageo
Beskrivelse:
RES SMD 12K OHM 1% 1/4W MELF
Blyfri Status / RoHS Status:
Blyfri / RoHS-kompatibel
Tilgængelig mængde:
12896 Pieces
Datablad:
MMF25SFRF12K.pdf
Introduktion
Købe MMF25SFRF12K med BYCHPS
Køb med garanti
specifikationer
Tolerance:±1%
Temperaturkoefficient:±100ppm/°C
Leverandør Device Package:MELF
Størrelse / Dimension:0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie:MMF
Modstand (ohm):12k
Power (Watts):0.25W, 1/4W
Emballage:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde:MELF, 0204
Driftstemperatur:-55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger:2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Producentens varenummer:MMF25SFRF12K
Højde - Siddende (Max):-
Funktioner:-
Fejlrate:-
Udvidet beskrivelse:12k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Beskrivelse:RES SMD 12K OHM 1% 1/4W MELF