Købe MMF25SFRF91K med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | MELF |
| Størrelse / Dimension: | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Serie: | MMF |
| Modstand (ohm): | 91k |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | MELF, 0204 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MMF25SFRF91K |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 91k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 91K OHM 1% 1/4W MELF |