Købe MMZ2012Y301BTD25 med BYCHPS
Køb med garanti
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
|---|---|
| Serie: | MMZ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navne: | 445-172874-2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MMZ2012Y301BTD25 |
| Impedans @ Frekvens: | 300 Ohm @ 100MHz |
| Højde (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Filter Type: | Signal Line |
| Beskrivelse: | FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN |
| DC-modstand (DCR) (Max): | 150 mOhm |
| Nuværende vurdering (Max): | 600mA |