Købe MOV-20D152KTR med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 1500V (1.5kV) |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 1080V (1.08kV) |
| Varistor Spænding (Max): | 1320V (1.32kV) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Disc 20mm |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 990VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 750VAC |
| Producentens varenummer: | MOV-20D152KTR |
| Energi: | 383J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 1500V 6.5KA DISC 20MM |
| Nuværende - Overspænding: | 6.5kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 320pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |