Købe MS22 22103 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | MegaSurge™ |
| R @ Current: | 1.40 Ohm |
| R 25 ° C: | 220 Ohm |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 570-1008 MS2222103 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MS22 22103 |
| Blyafstand: | 0.307" (7.80mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 220 Ohm Ohm ±25% 0.787" (20mm) |
| Diameter: | 0.787" (20mm) |
| Beskrivelse: | ICL 220 OHM 25% 3.5A 20MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 3.5A |
| Godkendelser: | UL |
| Email: | [email protected] |