Købe MS32 2R025-B med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | MegaSurge™ |
| R @ Current: | 0.02 Ohm |
| R 25 ° C: | 2 Ohm |
| Andre navne: | 570-1378 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MS32 2R025-B |
| Blyafstand: | 0.307" (7.80mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 2 Ohm Ohm ±25% 1.220" (31mm) |
| Diameter: | 1.220" (31mm) |
| Beskrivelse: | ICL 2 OHM 25% 25A 31MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 25A |
| Godkendelser: | UR |
| Email: | [email protected] |