Købe MXSMBG48CAE3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 48V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 77.4V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 53.3V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | SMBG (DO-215AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Andre navne: | 1086-13920 1086-13920-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MXSMBG48CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AA |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 7.7A |