Købe MXSMBJ120CA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 120V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 193V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 133V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | SMBJ (DO-214AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | DO-214AA, SMB |
| Andre navne: | 1086-14011 1086-14011-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MXSMBJ120CA |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 3.1A |