Købe NH2CG100 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 440V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Størrelse / Dimension: | 2.953" L x 2.530" W x 1.575" H (75.00mm x 64.26mm x 40.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Producentens varenummer: | NH2CG100 |
| Sikringstype: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQUARE 100A 500VAC/440VDC |
| Nuværende vurdering: | 100A |
| klasse: | NH |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 120kA AC, 25kA DC |
| Godkendelser: | VDE |
| Applikationer: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |