Købe OPA2340EA/2K5G4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 150µV |
| Leverandør Device Package: | 8-VSSOP |
| Slew Rate: | 6 V/µs |
| Serie: | MicroAmplifier™ |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | OPA2340EA/2K5G4 |
| Få båndbreddeprodukt: | 5.5MHz |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Beskrivelse: | IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 8VSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 750µA |
| Nuværende - Output / Channel: | 50mA |