Købe P0397NL med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Test Induktans - Tilsluttet I Serie: | 23.7µH |
| Størrelse / Dimension: | 0.715" L x 0.590" W (18.16mm x 14.99mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | Tomcat |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 553-1865-5 P0397NL-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 130°C |
| Antal coils: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | P0397NL |
| Induktans - Tilsluttet parallelt: | 5.9µH |
| Højde: | 0.310" (7.87mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 10.47 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 5.9UH SMD |
| DC-resistens (DCR) - Serie: | 41.9 mOhm |
| DC-modstand (DCR) - Parallel: | 10.47 mOhm |
| Nuværende vurdering - Serie: | 4.1A |
| Nuværende vurdering - Parallel: | 8.2A |
| Email: | [email protected] |