Købe PAM8945PJR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.8 V ~ 5.2 V |
|---|---|
| Type: | Class G |
| Leverandør Device Package: | W-QFN3020-12 |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Andre navne: | PAM8945PJRDITR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 4W x 1 @ 4 Ohm |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | PAM8945PJR |
| Funktioner: | Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G W-QFN3020-12 |
| Beskrivelse: | IC AUDIO AMP CLASS G WQFN3020-12 |
| Email: | [email protected] |