Købe PD20015S-E med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Test: | 13.6V |
|---|---|
| Spændingsvurdering: | 40V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Device Package: | PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 15W |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Støj figur: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | PD20015S-E |
| Gevinst: | 11dB |
| Frekvens: | 2GHz |
| Udvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 2GHz 11dB 15W PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Beskrivelse: | TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF |
| Nuværende vurdering: | 7A |
| Nuværende - Test: | 350mA |
| Email: | [email protected] |