Købe PD69104B1ILQ-TR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| Type: | Controller (PSE) |
| Leverandør Device Package: | 48-QFN (8x8) |
| standarder: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 36 VA |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 4 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | PD69104B1ILQ-TR |
| Intern switch (s): | Yes |
| Udvidet beskrivelse: | Power Over Ethernet Controller 4 Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 48-QFN (8x8) |
| Beskrivelse: | IC POE CONTROLLER 48QFP |
| Nuværende - Forsyning: | 10mA |
| Auxiliary Sense: | Yes |
| Email: | [email protected] |