Købe PFVS.210 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 5s |
| Tykkelse (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.878" L x 0.201" W (22.30mm x 5.10mm) |
| Serie: | PFVS |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 60 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 18 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Strap |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | User Defined |
| Producentens varenummer: | PFVS.210 |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Beskrivelse: | FUSE PTC 2.1A 16V RESET AXIAL |
| Nuværende - tur (it): | 4.7A |
| Nuværende - Maks: | 100A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 2.1A |
| Godkendelser: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |