Købe PGA2500IDBG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | ±4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Device Package: | 28-SSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | PGA2500IDBG4 |
| Funktioner: | Differential Inputs, Microphone |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 28-SSOP |
| Beskrivelse: | IC PREAMP AUDIO MONO AB 28SSOP |
| Email: | [email protected] |