Købe PGA308AIDGST med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Signal Conditioner |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 10-VSSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Voltage |
| Andre navne: | 296-23642-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | PGA308AIDGST |
| grænseflade: | UART |
| Input Type: | Voltage |
| Beskrivelse: | IC PROG SENSOR SGNL COND 10-MSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 1.6mA |
| Email: | [email protected] |