Købe PI90LV044LE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsforsyningskilde: | Single Supply |
|---|---|
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
| Type: | Crosspoint Switch |
| Leverandør Device Package: | 28-TSSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | PI90LV044LE |
| Uafhængige kredsløb: | 2 |
| Udvidet beskrivelse: | Crosspoint Switch 2 x 2:2 28-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC LVDS DUAL 2X2 CROSSPT 28TSSOP |
| Nuværende - Output High, Low: | - |
| Kredsløb: | 2 x 2:2 |
| Email: | [email protected] |