Købe PJRXS110A med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | - |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | - |
| Afslutningsstil: | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| Skiftespænding: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | JRS |
| Relæ Type: | Impulse |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 966-1048 PJRXS110A-ND |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 60°C |
| Monteringstype: | Socketable |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | PJRXS110A |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Udvidet beskrivelse: | Impulse Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 10A |
| Kontaktmateriale: | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Kontaktformular: | DPDT (2 Form C) |
| Spole spænding: | 110VAC |
| Spole type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | - |
| Email: | [email protected] |