Købe PLE0G681MDO1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 4V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | PLE |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 6.5A @ 100kHz |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-3063 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | PLE0G681MDO1 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 680µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H |
| kapacitans: | 680µF |