Købe PLS0J331MDL4TD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 6.3V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | PLS |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 3A @ 100kHz |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-14158-2 493-14158-2-ND 493-14158-3 PLS0J331MDL4TD-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | PLS0J331MDL4TD |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 330µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 20 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H |
| kapacitans: | 330µF |