Købe PM127SH-470M-RC med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | PM127SH |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 24 @ 2.52MHz |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | PM127SH-470M-RCDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | PM127SH-470M-RC |
| selvinduktion: | 47µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 7.5MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 80 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47UH 2.9A 80 MOHM SMD |
| DC-resistens (DCR): | 80 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 2.9A |
| Nuværende - Mætning: | 2.8A |
| Email: | [email protected] |