Købe PM3604-250-B-RC med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Test Induktans - Tilsluttet I Serie: | 1mH |
| Størrelse / Dimension: | 0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | PM3600 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | M8688 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal coils: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | PM3604-250-B-RC |
| Induktans - Tilsluttet parallelt: | 250µH |
| Højde: | 0.265" (6.73mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 530 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD |
| DC-resistens (DCR) - Serie: | 2.12 Ohm Max |
| DC-modstand (DCR) - Parallel: | 530 mOhm Max |
| Nuværende vurdering - Serie: | 300mA |
| Nuværende vurdering - Parallel: | 600mA |