Købe PMEG050T150EPDAZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 550mV @ 15A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 50V |
| Leverandør Device Package: | CFP15 |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 60ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 3-SMD, Flat Leads |
| Andre navne: | 934069826139 |
| Driftstemperatur - Junction: | 175°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | PMEG050T150EPDAZ |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Schottky 50V 15A Surface Mount CFP15 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 50V 15A CFP15 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 100µA @ 50V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 15A |
| Kapacitans @ Vr, F: | 800pF @ 10V, 1MHz |