Købe PTCCL11H321FBE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 145V |
|---|---|
| Type: | Ceramic |
| Tid til tur: | - |
| Tykkelse (Max): | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.413" Dia x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | PTCCL |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | - |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | 6.7 Ohm |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Disc |
| Andre navne: | 2381 662 53212 238166253212 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | PTCCL11H321FBE |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 145V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | THERMISTOR PTC 6.7 OHM 145V |
| Nuværende - tur (it): | 480mA |
| Nuværende - Maks: | 3A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 320mA |
| Godkendelser: | UR |
| Email: | [email protected] |