Købe PVC1221 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 475V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm) |
| Serie: | PVC |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | PVC1221 |
| Blyafstand: | 0.969" (24.60mm) |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1000pF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP) |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1000PF 10% 1.2KVDC RAD |
| kapacitans: | 1000pF |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |