Købe PVH-16V181MH80E-R2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | PVH |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 3.43A @ 100kHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - SMD |
| Andre navne: | 604-1179-2 PVH16V181MH80ER2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | PVH-16V181MH80E-R2 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 180µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 26 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 26 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD |
| kapacitans: | 180µF |
| Applikationer: | - |
| Email: | [email protected] |