Købe PWR263S-20-1R50F med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | D2PAK |
| Størrelse / Dimension: | 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm) |
| Serie: | PWR263S-20 |
| Modstand (ohm): | 1.5 |
| Power (Watts): | 20W |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | PWR263S-20-1R50F |
| Højde - Siddende (Max): | 0.192" (4.88mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1.5 Ohm ±1% 20W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 1.5 OHM 1% 20W D2PAK |