Købe PWR4525W1R00JE med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) |
| Serie: | PWR4525 |
| Modstand (ohm): | 1 |
| Power (Watts): | 2W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 4525 J-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | PWR4525W1R00JE |
| Højde - Siddende (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Funktioner: | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 1 OHM 5% 2W 4525 |