Købe PWR6327W33R0J med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Serie: | PWR6327 |
| Modstand (ohm): | 33 |
| Power (Watts): | 3W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 6327 J-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | PWR6327W33R0J |
| Højde - Siddende (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Funktioner: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 33 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 33 OHM 5% 3W 6327 |