Købe R9G02022XX med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.1V @ 1500A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 2000V (2kV) |
| Leverandør Device Package: | DO-200AB, B-PUK |
| Fart: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (trr): | 15µs |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | DO-200AB, B-PUK |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | R9G02022XX |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Standard 2000V (2kV) 2200A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 2KV 2200A DO200AB |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 150mA @ 2000V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 2200A |