Købe RCP0505B15R0JS6 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±150ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0505 |
| Størrelse / Dimension: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| Serie: | RCP |
| Modstand (ohm): | 15 |
| Power (Watts): | 5W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0505 (1412 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | RCP0505B15R0JS6 |
| Højde - Siddende (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 15 Ohm ±5% 5W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 15 OHM 5% 5W 0505 |