Købe RER40F5000RCSL med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39009, RER40 |
| Modstand (ohm): | 500 |
| Power (Watts): | 5W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Box |
| Andre navne: | RER40F5000RCSL-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | RER40F5000RCSL |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.335" (8.51mm) |
| Funktioner: | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Fejlrate: | R (0.01%) |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 500 OHM 1% 5W |