Købe RER70F8331PC02 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39009, RER70 |
| Modstand (ohm): | 8.33k |
| Power (Watts): | 20W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Box |
| Andre navne: | RER70F8331PC02-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | RER70F8331PC02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.561" (14.25mm) |
| Funktioner: | Military, Moisture Resistant |
| Fejlrate: | P (0.1%) |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 8.33K OHM 1% 20W |