Købe RER75F2002RCSL med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39009, RER75 |
| Modstand (ohm): | 20k |
| Power (Watts): | 30W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Box |
| Andre navne: | RER75F2002RCSL-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | RER75F2002RCSL |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.625" (15.87mm) |
| Funktioner: | Military, Moisture Resistant |
| Fejlrate: | R (0.01%) |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 20K OHM 1% 30W |