Købe RH005R1000FE02 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Serie: | RH |
| Modstand (ohm): | 0.1 |
| Power (Watts): | 7.5W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Box |
| Andre navne: | RHRA-.10 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | RH005R1000FE02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.335" (8.51mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 7.5W |
| Sammensætning: | Wirewound |
| Belægning, Boligtype: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |