Købe RHEF1500 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 20s |
| Tykkelse (Max): | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.925" L x 0.142" W (23.50mm x 3.60mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RHEF |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 9.2 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 3.2 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Disc |
| Andre navne: | RF3060-000 RHEF1500HF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | RHEF1500 |
| Blyafstand: | 0.400" (10.15mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 1.130" (28.70mm) |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH RHE SERIES 15.0A HOLD |
| Nuværende - tur (it): | 28A |
| Nuværende - Maks: | 100A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 15A |
| Godkendelser: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |