Købe RLB0812-123KL med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.264" Dia (6.70mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | RLB |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 79.6kHz |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | RLB0812-123KL |
| selvinduktion: | 12mH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Frekvens - Test: | 79.6kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 320kHz |
| Udvidet beskrivelse: | 12mH Unshielded Wirewound Inductor 32mA 46 Ohm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 12MH 32MA 46 OHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 46 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 32mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |