Købe RLR05C2000FPRSL med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 |
| Modstand (ohm): | 200 |
| Power (Watts): | 0.125W, 1/8W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Andre navne: | RLR05C2000FPRSL-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | RLR05C2000FPRSL |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Fejlrate: | P (0.1%) |
| Udvidet beskrivelse: | 200 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |
| Beskrivelse: | RES 200 OHM 1% 1/8W AXIAL |