Købe RN60D7801FRE6 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Serie: | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Modstand (ohm): | 7.8k |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Andre navne: | RN60D7801FRE6-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Producentens varenummer: | RN60D7801FRE6 |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 7.8k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Beskrivelse: | RES 7.8K OHM 1/4W 1% AXIAL |