Købe RN65D1331FRE6 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Serie: | Military, MIL-R-10509/2, RN65 |
| Modstand (ohm): | 1.33k |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Andre navne: | RN65D1331FRE6-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | RN65D1331FRE6 |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1.33k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Beskrivelse: | RES 1.33K OHM 1/2W 1% AXIAL |