Købe RSN-100-100B med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±0.1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±15ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm) |
| Serie: | RSN |
| Modstand (ohm): | 0.001 |
| Power (Watts): | 10W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular Case |
| Andre navne: | 696-1764 |
| Driftstemperatur: | 30°C ~ 70°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | RSN-100-100B |
| Lead Style: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.380" (35.05mm) |
| Funktioner: | Current Sense |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.001 OHM 0.1% 10W |
| Sammensætning: | Metal Element |
| Belægning, Boligtype: | - |
| Email: | [email protected] |