Købe RT9064-25GV med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 3.5 V ~ 14 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navne: | 1028-1308-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | RT9064-25GV |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA SOT-23-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5V 0.2A |
| Nuværende - Output: | 200mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 240mA |
| Email: | [email protected] |