Købe RUEF900-2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 30V |
|---|---|
| Tid til tur: | 20s |
| Tykkelse (Max): | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.949" L x 0.118" W (24.10mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RUEF |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Disc |
| Andre navne: | RUEF900-2HFCT |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | RUEF900-2 |
| Blyafstand: | 0.400" (10.15mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 1.142" (29.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 9A |
| Nuværende - tur (it): | 18A |
| Nuværende - Maks: | 100A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 9A |
| Email: | [email protected] |