Købe RW3R0DB15R0JT med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | SMD J-Lead, Recessed |
| Størrelse / Dimension: | 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) |
| Serie: | RW |
| Modstand (ohm): | 15 |
| Power (Watts): | 3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6327 J-Lead |
| Andre navne: | RW3R0DB15R0JTR RW3R0DB15R0JTTR RW3R0DB15R0JTTR-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | RW3R0DB15R0JT |
| Højde - Siddende (Max): | 0.231" (5.87mm) |
| Funktioner: | Current Sense |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 15 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 15 OHM 5% 3W J LEAD |